logo_By_dla_innych

 

 

Serdecznie zapraszamy na integracyjną imprezę charytatywną „BYĆ DLA INNYCH” organizowaną przez MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY w Mrągowie pod patronatem Burmistrz miasta Mrągowo na rzecz dzieci niepełnosprawnych dnia 17 KWIETNIA 2011 r (niedziela) o godz: 11.00 do sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie ( wstęp 2 zł za słoneczko). Zebrane przez MDK i Stowarzyszenie Amicus fundusze zostaną przeznaczone na wypoczynek letni dla dzieci z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Mrągowie

 

 

 

W PROGRAMIE IMPREZY:

 

 

 
  • Występy mrągowskich zespołów dziecięcych i młodzieżowych: grupa dzieci z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych; uczniowie ZSS; Przedszkole „Stokrotka”; Przedszkole „Kubuś”; Przedszkole „Bajka”;chór Szkoły Podstawowej nr.1; Świetlica Środowiskowa "Gniazdo", uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, grupa taneczna Furious z CKiT, studio wokalne „Sukces”. Z MDK wystąpią: zespół "Kawałek Mrągowa", grupa gitarowa, grupy wokalno-taneczne; „Fresh”, "Iskierki", "Iskry", chór Schola Vocale, grupa integracyjna oraz Akademia Przedszkolaka

  • Zielone warsztaty florystyczne Stowarzyszenia „Zielone dzieci”-wspólne wykonanie stroików i palm wielkanocnych

  • Wielkanocne warsztaty rękodzielnicze z MDK- wspólne wykonanie świątecznych talerzyków ozdobionych techniką decoupage

  • Wielkanocny pieniążek na szczęście- akcja Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego w Mrągowie
 
 

 

 
 
 
 

Będzie też możliwość zakupu niepowtarzalnych stroików świątecznych i obejrzenia wystawy prac artystycznych dzieci uczęszczających na zajęcia w MDK oraz "zielonych dzieciaków" . Dla wszystkich, którzy przyjdą będzie domowe ciasto za symboliczny 1 zł oraz darmowy napój dla dzieci.

Stroiki będą wykonane przez dzieci i młodzież z MDK oraz placówki wspierające akcję. Redakcja "Kuriera Mrągowskiego" przekazała nam palmy wielkanocne- wykonane przez dzieci w ramach konkursu.

Na wszystkie dzieci 17 kwietnia będą czekały dwa zające i wesoły clown z koszem słodyczy oraz wspaniała zabawa.

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"- WSZYSTKICH WIĘC SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZE WSPÓLNE PRZEDŚWIĄTECZNE BYCIE RAZEM DLA SIEBIE, DLA DZIECI !!!!!!!!!