Przedstawienie przygotowała grupa teatralna p. Agaty Goszczyńskiej z MDK.Dzieci przed występem poznały utwory czytane przez Radną Miasta Mrągowa panią Monikę Mierzejewską oraz jedną z mam panią Monikę Tarasiuk-Patejuk. Natomiast przedszkolaki z przedszkola "Bajka"czytały wiersze Jana Brzechwy o "Krokodylu", "Żyrafie", "Lwie", "Wielbłądzie" i "Żółwiu". Specjalnym gościem była pani Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 2 "Bajka" z Oddziałem Integracyjnym Stanisława Łyś, która od lat wspiera i uczestniczy w kampanii "Cała Polska czyta dzieciom". Inscenizację "Rupaki" Danuty Wawiłow tradycyjnie przygotowała pani Agata Goszczyńska instruktor teatralny z Młodzieżowego Domu Kultury. Dla grupy teatralnej był to pierwszy w tym roku występ przed publicznością. Młodzi artyści spotkali się się z sympatią oglądających je dzieci i dorosłych. Spotkanie przygotowały bibliotekarki Oddziału dla Dzieci.

zdjęcia - źródło: www.mragowo.pl
cpcd6cpcd8cpcd9cpcd10