Dzień Mamy i Taty w "Akademii Przedszkolaka"

26 maja... dokładnie w dniu święta wszystkich Mam w Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się uroczystość, na którą uczestnicy zajęć „Akademii Przedszkolaka" zaprosili swoich rodziców, by świętować Dzień Mamy i Dzień Taty. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również babcie, dziadkowie oraz starsze i młodsze rodzeństwo. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, na który składały się wiersze, piosenki, scenka teatralna i taniec. Prawie godzinny program dostarczył wielu pozytywnych wrażeń. Dzieci
przed publicznością spisały się na medal. Okazane spontanicznie i szczerze emocje małych artystów, podczas recytacji wierszyków czy śpiewania piosenek, spowodowały, że można było dostrzec mamusie ukradkiem ocierające łzy. Warto podkreślić, że nie mniej wzruszenia oraz zachwytu wzbudziła wystawa portretów. Każde dziecko narysowało bowiem portret swojej mamy i swojego taty.Uroczystość umilił występ nieco starszych uczestników  MDK- Mai, Oliwii , Franka i Patryka z zespołu Kawałek Mrągowa, którzy zaprezentowali się w walcu angielskim i jivie.Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom laurki włąsnoręcznie wykonane podczas zajęć. Kierujemy serdeczne podziękowania w stronę przybyłych Gości, dzieci oraz nauczycieli. Zapraszamy za rok!
Wszystkim Rodzicom z okazji Ich święta życzymy samych szczęśliwych chwil ze swoimi pociechami.

DSC 0634DSC 0635DSC 0640DSC 0641DSC 0647DSC 0648DSC 0650DSC 0652DSC 0669DSC 0674DSC 0679DSC 0682DSC 0687DSC 0688DSC 0672